מי אנחנו

GetStart היא פלטפורמה חדשנית וייעודית מבית ראובני ספרי צמרת בע”מ. מטרת המיזם לקדם את הספרות בישראל (ספרים ומשחקי קופסא).

Getstart מתניעים את הרעיון שלך בע”מ הינה פלטפורמה למכירה מוקדמת של מוצרים המאפשרת ליוצרים להגשים את חלומם באמצעות מכירת מוצריהם עוד טרם יצירתם, לצורך קידום מוצר ו/או בחינת ביקוש למוצר מסוים, באופן זה מגייס היוצר קהילה סביבו, התומכת ומאמינה ברעיונו, ומעוניינת להשתתף בקידומו ולהוציאו אל הפועל.

עד שנולד האתר שלנו, הצוות המקצועי שלנו ליווה מאות סופרים ויוצרים, וביצע מכירות של מליוני שקלים לאורך השנים.

כיום, לאור ההצלחה הנרחבת, ופרויקטים רבים שגייסו סכומים נכבדים למטרת הגשמת החלום – החלטנו להקדיש את עצמנו לכם באופן טוטאלי, ולתת לכם את הטיפים, הידע והניסיון שצברנו עם השנים כדי להפוך גם את החלום שלכם למציאות! תהליך המכירה המוקדמת נועד כדי לבדוק את הפוטנציאל השיווקי של המוצר לפני שמשקיעים כסף רב. בדומה לסקר שעושים לפני ההחלטה להריץ מועמד לבחירות.

כל שנדרש כעת הוא להחליט על מוצר שתרצו למכור, להעלות באופן פשוט ואינטואיטיבי את התוכן לאתר, ולהציג את המוצר שלכם לציבור. מרגע זה השמיים הם הגבול – ביכולתכם למכור בסכומים שאפילו לא חשבתם עליהם!

והכי חשוב- אתם לא לבד.

לאורך כל הדרך תקבלו ליווי וסיוע צמוד של הצוות המקצועי שלנו, החל מהכנת החומרים לבניית הקמפיין, הכנת השטח בבניית קהילת שותפים והנחיות שוטפות לפרסום, קידום ושיתוף הפרויקט שלכם, כך שייחשף לקהלי יעד רחבים ופוטנציאליים.

אז קדימה… יוצאים לדרך!

סיוע וליווי

אנשי מקצוע עם עשרות שנות ניסיון בתחום

ליווי של מאות סופרים ויוצרים

ביצוע מכירות בשווי מיליוני שקלים

למה אנחנו?

גם אתה יכול היום להוציא לאור ספר או משחק בהשקעה סימלית בלבד – אתר שותפים שנבנה במיוחד עבור סופרים ויוצרי משחקי קופסא של צמרת הוצאה לאור

אין צורך לפתוח תיק במס הכנסה

גטסטארט משחררת את הסופרים והיוצרים מטיפול בחשבונאות מתישה. הכסף ממכירת הספרים והמשחקים נכנס ישירות לחשבון החברה לכיסוי הפקת המוצר.

מסלול גמיש ומסלול קשיח

גטסטארט הבינה את הצורך במכירה מוקדמת במסלול גמיש, מסלול גמיש פירושו שגם אם לא מכרתם את המוצר שלכם בכמות שציפיתם, עדיין תקבלו את הסכום שגייסתם ולייצר בדיוק בכמות שנמכר. כמובן שאנו מאפשרים גם מסלול קשיח - אם לא הגעתם ליעד שהקצבתם, הפרויקט נופל

מעגלי קונים אורגניים

 בנוסף למעגלים הקרובים של היזמים, אנו פונים באמצעות בינה מלאכותית למעגלים אורגניים נוספים. גטסטארט מבוססת בינה אנושית AI, כלומר המכירה נעשית לא רק למעגלים הקרובים של היזם אלא גם לבעלי עניין נוספים בקידום אורגני

תשורות חינם

לקוחות ספרי צמרת יקבלו תשורות חינם כדי לקדם את המכירות של מוצריהם

סקר כדאיות 

תהליך המכירה המוקדמת נועד כדי לבדוק את הפוטנציאל השיווקי של המוצר לפני שמשקיעים כסף רב בהוצאתו לאור. בדומה לסקר שעושים לפני ההחלטה להריץ מועמד לבחירות. זה לא רק סקר, זה ממש רכישה מוקדמת.

אופציות לרכישה קלה

הקונים יכולים לשלם בנוסף לכרטיס אשראי גם בחמישה ארנקים דיגיטליים: ביט, פיי בוקס, PayPal,  Apple Pay ו googel pay דרך משולם. פייפל. אין הכחשת עסקאות.

שיתוף תשורות 

האתר היחיד בארץ שמוכר מוצרים במחיר השקה ונותן מתנות ממגוון גדול לבחירה.

ברטרים

החברה היחידה בארץ אשר עושה ברטרים בין מוצרי החברות והיזמים המשתתפים במכירת מוצריהם דרך המרקט פלייס getstart.

אפילייטס Epilites

כל יזם הוא למעשה שגריר מכירות שלו ושל השותפים שלו בברטר ולהיפך

עמלת אתר נמוכה

האתר גובה עמלה נמוכה מהמקובל. האתר גובה על מסלול קשיח רק 7%, ועל מסלול גמיש רק 9% בתוספת מע"מ.

והכי חשוב, גט סטארט מבוסס בינה מלאכותית עם אוטומציה מלאה כדי להקל על בעלי הקמפיינים ב “פימפום” יומי וכך להגיע למעגלים רחוקים ע”י שיתוף חברתי אורגני לבעלי עניין דומה.

יש לכם רעיון או מוצר?

כאן תגשימו חלום במכירה מוקדמת (עוד לפני שיצא לאור)

שיטה חדשנית למימוש רעיונות והגשמת חלומות

כאן אנו נרתום את ההוצאה לאור של ספרים/משחקים לשיטה חדשה של הוצאה לאור דרך גיוס המונים.

אנו משנים את שיטת המכירות של הוצאות לאור וחברות נוספות ע”י פלטפורמה חדשה שההוצאה לאור נעשית רק דרך גיוס המונים.

הרעיון כולל גם מכירה של הספרים יחד עם תשורות. 

יש לכם שאלות?

ריכזנו עבורכם כמה מהשאלות שאנו נתקלים בהם הכי הרבה:

ממש לא! התהליך אצלנו כל כך פשוט ודינמי, שאתם בכלל לא צריכים להתאמץ. בקצרה – מוזמנים להסתכל כאן לקבל קצת מושג מדריך ליזמים. ואם בא לכם להעמיק אז נספר לכם שמרגע ההרשמה ותחילת התהליך אצלנו אתם תראו בכל רגע, באזור האישי שלכם, את ההנחיות לשלב הספציפי בו אתם עומדים. הנה הדמיה. אז קדימה! הירשמו עכשיו והתחילו להוציא את הרעיון שלכם לאור!

אנחנו עוסקים במכירה מוקדמת של המוצר ולא בגיוס תרומות. בנוסף, אצלנו הכסף מאפשר לכם גם לממש את התוצר הסופי ולעבור את כל התהליך כאן, עם ליווי. אצלנו אנחנו לא מגבילים אתכם – זאת אומרת שאתם יכולים לחפש תמיכה גם במקומות נוספים, אבל אנחנו היחידים שניצור איתכם ועבורכם גם את ההוצאה לאור של המוצר תוך סיוע בגיוס והגדלת מעגל התומכים.

כיום, הפרויקטים המתאימים ביותר למכירה מוקדמת בGetStart הם פרויקטים של הוצאה לאור של ספרים ומשחקי קופסה. GetStart הינה חברה מטעמה של ספרי צמרת בע”מ ועל כן הידע והיכולת שלנו לעזור לכם, בשלב זה, להוציא לאור את הפרויקט שלכם באחד התחומים האלו. שימו לב שאנו לא מגבילים את קהל היעד או התוכן שתוכלו להציע כאן למכירה מוקדמת. אה ושימו לב! בקרוב מאוד הפלטפורמה שלנו תאפשר להגיע למגוון רחב יותר של נושאים ותחומים אז שווה להישאר מעודכנים 🙂

בסיום הפרויקט כל התומכים מקבלים הודעה אוטומטית שהפרויקט הגיע ליעדו בהצלחה. המוצרים הפיזיים ישלחו לתומכים, ספרים דיגיטליים יישלחו למיילים של התומכים. שימו לב, במידה ולא קיבלתם שום עדכון יש לבדוק בתיבת הספאם (דואר זבל) של המייל שלכם. 
זמן האספקה יינתן בסמוך למועד המצוין במועד התשורה שנרכשה. במידה ומדובר במוצרים שאינם פיזיים/דיגיטליים יוצר הפרויקט/ספק השירות יצור איתכם קשר עד למועד קבלת התשורה המיועד. 

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן