תשורות לתומכים - משחקים

אתם מציגים פרויקט ב GetStart? מעולה!

כחלק מהצגת הפרויקט באתר GetStart אתם למעשה מבקשים את תמיכתם של הקהל ואת השתתפותם במכירה המוקדמת של המוצר שלכם. אז מעבר לחיבור שלהם לרעיון ולרצון לתמוך בכם באופן אישי, או במוצר שלכם באופן כללי, אנו ממליצים לכם להעניק להם אות תודה כהכרה על תמיכתם במוצר. בעצם להראות להם שאתם, באופן אישי, כיוצרי הפרויקט מעריכים ומוקירים את תמיכתם הלא מובנת מאליה של התומכים בפרויקט שלכם. ההוקרה תתקיים בתצורה של חילוק תשורות, מתנות, הטבות או איך שתבחרו לקרוא לה 🙂

אז איך בוחרים סוגי תשורות, איך מתעדפים את מדרגות התמיכה ואילו תשורות בכלל ניתן לחלק?

המשיכו לקרוא ותקבלו מאיתנו כמה טיפים ראשוניים לחלוקת תשורות נכונה 🙂

חלוקת התשורות בנויה משלושה חלקים: הגדרת הסכום שבגינו תתקבל התשורה, קביעת התשורה שתתקבל וכמובן – נוסח מתאים שימחיש את האטרקטיביות שלה!

הנה המלצה שלנו כיצד ניתן לבנות את החלוקה באופן נכון:

   1. הגדירו את מדרגות התמיכה שאתם עתידים לקבל. כמובן שבהתאם להגדרתכם ישנו סיכוי (ואף גדול) שסכום התמיכה יהיה דינמי וישתנה בין אדם לאדם, חלק יבחרו ללכת על המדרגות ה”קונבנציונליות” שתקבעו וחלק לגוון בסכומי התמיכה שיהיו מעוניינים לספק לפרויקט. לכן, מומלץ להיצמד כמה שיותר למדרגות התמיכה שאתם תופסים כקונבנציונליות עבור הפרויקט שלכם. שימו לב – מדרגות התמיכה הללו הן כמובן רק המלצה לתומכים שלכם וכמובן שרצוי להדגיש שגם מי שישלם יותר יהיה זכאי לקבלת התשורה הגבוהה ביותר.
   2. בחרו תשורות להענקה לתומכים שלכם. האם מדובר במכתב הכרת תודה? האם מדובר במוצר עצמו עם הקדשה אישית? או אולי השתתפות במפגש תומכים אישי לכל מי שתמך מעל סכום מסוים? כל התשורות הן פרי רצונכם, אנחנו כאן רק כדי להמליץ. חשוב לציין שהמתנות עשויות להשתנות מאוד בהתאם למוצר, אמנם מאחר ואנו כאן כדי לעזור לכם להגשים חלומות ולהוציא את המוצר שלכם לאור, ומאחר ומדובר במכירה מוקדמת, חשוב לשים בראש שמומלץ שמדרגות מסוימות יכללו גם קבלה של המוצר המוגמר.
    * ניתן גם להוסיף לתשורה מתנה קטנה, חמודה ויצירתי – גם אם יש לה קשר למוצר שאתן מוכרים וגם אם לא. תשורה יצירתי יכולה למשוך את הקהל לשלם עוד, לדומגא ניתן לצרף מחזיק מפתחות חמוד או מתקון לעוגיות המוזכרות בספר.
    * תחקרו איזה תשורות הקהל שלכם ישמח לקבל ועבור מה הם היו מוכנים לשלם יותר כדי לפרגן ולקבל את המוצר.
    * וודאו שאתם מרוויחים מהתשורה ואתם בסוף הפרויקט יכולים לספק את כל התשורות שנקנו ללא פגיעה בהוצאת המוצר שלכם לאור

   3. החליטו כיצד ברצונכם לספק את התשורה – באמצעות שליח? מנקודת איסוף? אולי התשורה תישלח במייל או בדואר? האם היא מיועדת למימוש עצמי? רשמו לתומכים כיצד הם יוכלו לקבל / לממש את התשורה.
   4. נסחו את תיאור התשורה ככזה שיוציא מהן את המיטב, שיגרום לקהל שלכם לקבל את כל החוויה ולדעת שאתם מעריכים, באופן אישי, את התמיכה שלו. השתמשו במילים נעימות ונוסח יומיומי והמלצה חמה מאיתנו – אל תנסו להציג את התשורה כמה שהיא לא 🙂 אם מדובר במכתב תודה, הציגו זאת בנוסח ואל תגרמו לקהל להאמין שבקרוב יקבלו תשורה אחרת. חוויה שלילית מקבלת תשורה עשויה לפגוע באמון הקהל ובתמיכתו במוצר.

  אז אחרי שהבנו את כל הנקודות, קבלו רעיונות לתשורות שניתן להציג ולחלק:

  \/td>

  גובה התמיכה בש”ח סוג התשורה טקסט כמות
  50 ש”ח רק בשביל לפרגן! לתת בשביל לתת!
  קחו חלק בפרויקט שלי, וקבלו במייל את תודתי הענקית!
   
  מחיר התוצר לצרכן פחות 10%  מוצר אחד מוצר אחד במחיר X במקום המחיר המקורי Y שקלים.  
  מחיר התוצר לצרכן + 10 ש”ח מוצר אחד + מתנה  מוצר אחד ומתנה בשביל להראות שאנחנו שמחים על הפרגון.
  מחיר התוצר לצרכן + 10 ש”ח
  מוצר אחד + הקדשה אישית מוצר אחד עם הקדשה אישית להראות שאנחנו מוקירי תודה.  
  מחיר מלא של
  המשחק+ 30 שח
  עותק מהמוצר ועוד ספר ילדים אחד נוסף לבחירה מהוצאת צמרת מוצר אחד במחיר של X ש”ח + ספר מתנה מתוך רשימה: ניתן להיכנס לאתר netbook.co.il, להתרשם מתקצירים ופרקים לדוגמא ולבחור ספר אחד מתוך רשימה זו: 
  מתוך סדרות שהיו לרבות מכר:
  סדרת פינגווין (ספרי קרטון לגיל הרך)
  סדרת ניצנים (מכילה ספרי ילדים)
  סדרת עולם מופלא / יורם טהרלב (מכילה ספרי ילדים בנושאי טבע)
  עד 20 עותקים
  68 ש”ח ספר אחד “מתנה טעם הארץ” – על יקב המייצר שיכר ספר “מתנה טעם הארץ” – על יקב המייצר שיכר
  https://www.netbook.co.il/Book.aspx?id=7685
  עד 20 עותקים
  68 ש”ח ספר ילדים: להתמודד מול הפחד / קרן בראשי  סִפּוּר יְלָדִים רָגִישׁ וְנוֹגֵעַ לַלֵּב, מְסֻפָּר מִנְּקֻדַּת מַבָּטָהּ שֶׁל לִילִי, יַלְדָּה הַמְּסַפֶּרֶת עַל פְּחָדֶיהָ וְעַל חֲשָׁשׁוֹתֶיהָ בִּמְרוּצַת הַשָּׁנִים, וְעַל הָאֹפֶן שֶׁבּוֹ הִתְמוֹדְדָה אִתָּם. הִיא מְפַחֶדֶת מִמִּפְלָצוֹת, מִכִּשָּׁלוֹן, מֵאָבְדָן, מִפְּרֵדָה שֶׁל הוֹרֶיהָ וּמִבְּדִידוּת. כָּל שָׁלָב בְּחַיֶּיהָ מְאֻפְיָן עַל יְדֵי פְּחָדִים אֲחֵרִים,עַד שֶׁאִמָּא שֶׁלָּהּ מוֹצֵאת פִּתְרוֹן שֶׁגּוֹרֵם לָהּ לְהַרְגִּישׁ בְּטוּחָה. ספר ילדים: להתמודד מול הפחד / קרן בראשי  סִפּוּר יְלָדִים
  https://www.netbook.co.il/Book.aspx?id=13525
  עד 20 עותקים
  מחיר המשחק לאחר הנחה של 15% פר עותק שני מוצרים בהנחה של 15% הנחה  בתמיכה זו תקבלו שני עותקים במחיר הנחה של 15%. 
   
  מחיר המשחק בהנחה של 20% קנה חמישה מוצרים בהנחה של 20% בתמיכה זו תקבלו חמישה עותקים בהנחה של 20%.  
  מחיר המשחק פחות 25% פר עותק קנה 10 משחקים עם 25% הנחה  בתמיכה זו תקבלו עשרה משחקים בהנחה של 25% הנחה.   
  129 ₪ משחק זמן איכות   משחק “זמן איכות”
  https://www.zgames.co.il/product/%d7%96%d7%9e%d7%9f-%d7%90%d7%99%d7%9b%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a7%d7%a8%d7%95%d7%91/
  מוגבל לאחד
  40 ש”ח משחק איקס עיגול – איקס מיקס דריקס  משחק איקס עיגול – “איקס מיקס דריקס”
  https://www.zgames.co.il/product/%d7%90%d7%99%d7%a7%d7%a1-%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a1-%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%a7%d7%a1/
  משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ש”ח
  מוגבל לאחד
  400 ש”ח פגישת ייעוץ בפיתוח משחק  או ספרי משחק בהוצאת  צמרת משחקים עם נסיון של מעל 40 שנה בתחום,  הוצאת משחקים וספרים, נשמח להפגש אתכם לפגישת ייעוץ פרטית. הפגישה תהיה בת שעה ותתקיים במשרדי ההוצאה, ברחוב השקמה 2 אזור. עד 5 תשורות
  1,000 ש”ח מוצר+ שמך יופיע בתוך המשחק! כאחד התומכים והשותפים להצלחת הפרויקט קבלו עותק מהמוצר, ובנוסף תקבלו קרדיט אישי על גבי המוצר המוגמר.
   
  1,500 ש”ח טיול ג’יפים ל 3 אנשים בימי שישי כולל כיבוד קל והסבר בשטח. חוויה בלתי נשכחת עם צילומים לאורך הטיול בתאום עם ההוצאה, יציאה בשעה 9:00 עד שעה 13:00 לערך, ממשרדי ההוצאה באזור. לא כולל קטינים מוגבל לטיול אחד

  מכאן, כל התשורות והרעיונות הם בידיים שלכם, מוזמנים לפנק את התומכים שלכם בכל מה שתרצו (שהוא בר השגה כמובן) ובהתחשב בנתוני המכירה המוקדמת שלכם. 
  כך או כך, אנחנו מאחוריכם וזמינים עבורכם לכל ייעוץ, תמיכה, או תשורה שתרצו לתת!ו

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

  צריכים עזרה?

  מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

  יצירת פרויקט

  דילוג לתוכן