תשורות לתומכים - איך זה עובד?

אתם מציגים פרויקט ב GetStart? מעולה!

כחלק מהצגת הפרויקט באתר GetStart אתם למעשה מבקשים את תמיכתם של הקהל ואת השתתפותם במכירה המוקדמת של המוצר שלכם. אז מעבר לחיבור שלהם לרעיון ולרצון לתמוך בכם באופן אישי, או במוצר שלכם באופן כללי, אנו ממליצים לכם להעניק להם אות תודה כהכרה על תמיכתם במוצר. בעצם להראות להם שאתם, באופן אישי, כיוצרי הפרויקט מעריכים ומוקירים את תמיכתם הלא מובנת מאליה של התומכים בפרויקט שלכם. ההוקרה תתקיים בתצורה של חילוק תשורות, מתנות, הטבות או איך שתבחרו לקרוא לה 🙂

אז איך בוחרים סוגי תשורות, איך מתעדפים את מדרגות התמיכה ואילו מתנות בכלל ניתן לחלק?

המשיכו לקרוא ותקבלו מאיתנו כמה טיפים ראשוניים לחלוקת מתנות נכונה 🙂

חלוקת המתנות בנויה משלושה חלקים: הגדרת הסכום שבגינו תתקבל התשורה, קביעת התשורה שתתקבל וכמובן – נוסח מתאים שימחיש את האטרקטיביות שלה!

הנה המלצה שלנו כיצד ניתן לבנות את החלוקה באופן נכון:

  1. הגדירו את מדרגות התמיכה שאתם עתידים לקבל. כמובן שבהתאם להגדרתכם ישנו סיכוי (ואף גדול) שסכום התמיכה יהיה דינמי וישתנה בין אדם לאדם, חלק יבחרו ללכת על המדרגות ה”קונבנציונליות” שתקבעו וחלק לגוון בסכומי התמיכה שיהיו מעוניינים לספק לפרויקט. לכן, מומלץ להיצמד כמה שיותר למדרגות התמיכה שאתם תופסים כקונבנציונליות עבור הפרויקט שלכם. שימו לב – מדרגות התמיכה הללו הן כמובן רק המלצה לתומכים שלכם וכמובן שרצוי להדגיש שגם מי שישלם יותר יהיה זכאי לקבלת התשורה הגבוהה ביותר.
  2. בחרו תשורות להענקה לתומכים שלכם. האם מדובר במכתב הכרת תודה? האם מדובר במוצר עצמו עם הקדשה אישית? או אולי השתתפות במפגש תומכים אישי לכל מי שתמך מעל סכום מסוים? כל המתנות הן פרי רצונכם, אנחנו כאן רק כדי להמליץ. חשוב לציין שהמתנות עשויות להשתנות מאוד בהתאם למוצר, אמנם מאחר ואנו כאן כדי לעזור לכם להגשים חלומות ולהוציא את המוצר שלכם לאור, ומאחר ומדובר במכירה מוקדמת, חשוב לשים בראש שמומלץ שמדרגות מסוימות יכללו גם קבלה של המוצר המוגמר.
  3. החליטו כיצד ברצונכם לספק את התשורה – באמצעות שליח? מנקודת איסוף? אולי התשורה תישלח במייל או בדואר? האם היא מיועדת למימוש עצמי? שימו לב שבמידה ובחרתם לספק את התשורה באמצעות משלוח, יש לקחת בחשבון שחלק מסכום התשורה יילקח עבור עלות המשלוח עצמו.
  4. נסחו את תיאור התשורה ככזה שיוציא מהן את המיטב, שיגרום לקהל שלכם לקבל את כל החוויה ולדעת שאתם מעריכים, באופן אישי, את התמיכה שלו. השתמשו במילים נעימות ונוסח יומיומי והמלצה חמה מאיתנו – אל תנסו להציג את התשורה כמה שהיא לא 🙂 אם מדובר במכתב תודה, הציגו זאת בנוסח ואל תגרמו לקהל להאמין שבקרוב יקבלו תשורה אחרת. חוויה שלילית מקבלת תשורה עשויה לפגוע באמון הקהל ובתמיכתו במוצר.

אז אחרי שהבנו את כל הנקודות, קבלו רעיון לתשורות שניתן להציג ולחלק:

גובה התמיכה בש”ח + 19 ₪ משלוח סוג התשורה טקסט כמות
30 ש”ח רק בשביל לפרגן! לתת בשביל לתת!
קחו חלק בפרויקט שלי, וקבלו במייל את תודתי הענקית!
35 ש”ח ספר דיגיטלי או ספר בהדפסה ביתית ספר דיגיטלי זמין עבורכם להדפסה ביתית או לעיון אלקטרוני
55 ש”ח ספר אחד בתמיכה זו תקבלו ספר אחד במחיר 55 במקום 68 שקלים.
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
65 ש”ח ספר אחד חתום בתמיכה זו תקבלו ספר אחד חתום אישית במחיר 65 שקלים.
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
110 ש”ח עותק מהספר ועוד ספר ילדים נוסף לבחירה מהוצאת צמרת בתמיכה זו תקבלו ספר אחד במחיר של 65 ש”ח + ספר מתנה מתוך רשימה: ניתן להיכנס לאתר netbook.co.il, להתרשם מתקצירים ופרקים לדוגמא ולבחור ספר אחד מתוך רשימה זו:
מתוך סדרות שהיו לרבות מכר:
סדרת פינגווין (ספרי קרטון לגיל הרך)
סדרת ניצנים (מכילה ספרי ילדים)
סדרת עולם מופלא / יורם טהרלב (מכילה ספרי ילדים בנושאי טבע)
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
עד 20 ספרים בודדים
110 ש”ח שני ספרים בתמיכה זו תקבלו שני ספרים במחיר של 110 שקלים.
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
130 ש”ח שני ספרים חתומים בתמיכה זו תקבלו שני ספרים במחיר של 110 שקלים.
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
220 ש”ח ארבעה ספרים חתומים בתמיכה זו תקבלו ארבעה ספרים במחיר של 220 עם הקדשה אישית וחתימה.
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
270 ש”ח חמישה ספרים חתומים תמורת תמיכה של 270 ש”ח תקבלו חמישה ספרים עם הקדשה אישית וחתימה.
משלוח לנקודת איסוף בסך 19 ₪
400 ש”ח פגישת ייעוץ בהפקת ספר או משחק עם מנכ”ל הוצאת ספרי צמרת וצמרת משחקים בתמיכה זו תקבלו פגישת ייעוץ עם מנכ”ל הוצאת ספרי צמרת וצמרת משחקים! כי מה יותר טוב מלדבר עם מביני הדבר הבכירים בתחום?
עם נסיון של מעל 40 שנה בתחום, משה ראובני, מנכ”ל הוצאת הספרים ‘ספרי צמרת’, ישמח להפגש אתכם פגישת ייעוץ פרטית.
הפגישה תהיה בת שעה ותתקיים במשרדו של משה ראובני ברחוב השקמה 2 באזור.
500 ש”ח ספרים והרצאה בערב חגיגי תמורת תמיכה זו יחולקו עשרה ספרים יחולקו כחלק מהרצאה שלי לך ולחברים שלך . ערב חוויתי ומומלץ!
1,000 ש”ח ספר מודפס + שמך יופיע בתוך הספר! קבלו עותק מהספר, ובנוסף תקבלו קרדיט אישי בתוך הספר המודפס, כחלק ממי שתרם להצלחתו!
1,500 ש”ח טיול ג’יפים ל 3 אנשים בימי שישי כולל כיבוד קל והסבר בשטח אירוע חווייתי ושובר שגרה! אנו מעריכים את תמיכתם האדירה ונספק לכם צהרי שישי עם האנשים הקרובים לכם. והכל עלינו כמחוות תודה לכם! מוגבל לטיול אחד

מכאן, כל התשורות והרעיונות הם בידיים שלכם, מוזמנים לפנק את התומכים שלכם בכל מה שתרצו (שהוא בר השגה כמובן) ובהתחשב בנתוני המכירה המוקדמת שלכם. כך או כך, אנחנו מאחוריכם וזמינים עבורכם לכל ייעוץ, תמיכה, או תשורה שתרצו לתת!

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן