מסלול קשיח או גמיש?

אצלנו בגטסטארט אתם היזמים תוכלו לבחור באיזה מסלול תעדיפו את הפרויקט שלכם. אנו מציעים כיום שני מסלולים לבחירת היזם. מסלול קשיח ומסלול גמיש.

אז, מהם בעצם המסלולים ומהם השיקולים בבחירת מסלול גמיש או קשיח?

 1. מסלול קשיח – מתאים אם אין ברשותך משאבים כספיים כלל להפקת המוצר.
  מסלול קשיח, נקרא גם הכול או כלום. כלומר אם הפרויקט הגיע ליעדו, התומכים יקבלו הודעה אוטומטית שהפרויקט צלח, ושכרטיסי האשראי יחויבו באותו היום והמוצר ישלח אליהם בסיום הפקתו, באחריות יוצר הפרויקט.
  לחילופין,  אם לא הגעת לסכום המבוקש, הפרויקט נופל, התומכים מקבלים הודעה שהפרויקט לא הגיע ליעדו וכרטיסי האשראי לא יחויבו והם לא יקבלו את המוצר.
  במידה והפרויקט לא צלח, כרטיסי האשראי לא יחויבו והפרויקט ירד מגטסטארט.

  האותיות הקטנות:
  במסלול זה לא ניתן לתמוך בפרויקטים באמצעות ארנקים דיגיטליים אלא רק באמצעות כרטיס אשראי, מאחר והתשלום יחוייב ביום סיום הפרויקט במידה והפרויקט הגיע ליעדו.
  במסלול זה האתר גובה 7% בתוספת מע”מ מסכום המכירה. הרוכש מקבל חשבונית מס/קבלה ביום החיוב בפועל, כלומר ביום האחרון של הפרויקט.

 2. מסלול גמיש – מתאים ליזמים שיש להם חלק או כל סכום ההשקעה בפרויקט ובכל זאת רוצים להשתמש באתר לצורך מכירה מוקדמת.
  כל הכסף שגויס הולך לטובת הפרויקט, גם אם לא הגיע ליעד. כלומר, במידה ואתם יזמים שכבר החלו בתהליך ההוצאה לאור של הפרויקט או לחילופין יש בידיכם תקציב התחלתי להקמתו המסלול הגמיש הוא בשבילכם. אופציה נוספת לבחירה במסלול הגמיש היא אם יש בידיכם חלק מהתקציב אך ברצונכם להגדיל את תפוצת והוצאת הפרויקט ולשם כך תרצו לבצע מכירה מוקדמת שגם תסייע לכם להפיץ את המוצר בתפוצה רחבה יותר, אך גם תאפשר לכם כמובן להגדיל את יכולתכם בהוצאת המוצר.

  האותיות הקטנות:
  האתר גובה במסלול זה 9% בתוספת מע”מ.
  במסלול גמיש כל כרטיסי האשראי מחויבים ביום התשלום והקונה מקבל חשבונית מס/קבלה אוטומטי. במסלול זה ניתן לשלם גם בארנקים אלקטרוניים (Apple Pay/Google Pay/PayPal).

מה קורה אם מגייסים סכום גבוה מהיעד שנקבע?

במידה והפרויקט שלכם גייס סכום גבוה מהמתוכנן – איזה כיף! במצב כזה כמובן שכל סכום שמגויס מעבר ליעד המכירה ילך לטובת קידום, יחסי ציבור, הדפסת עותקים נוספים ועוד במסגרת הפרויקט שלכם. המטרה שלנו היא המטרה שלכם – להגיע להוצאה ותפוצה רחבה ככל הניתן של המוצר הסופי.

חשבוניות

חשבוניות יישלחו באופן אוטומטי לתומכים לאחר ביצוע התמיכה. תומכים שמעוניינים לקבל חשבונית על שם העסק, יציינו זאת בסעיף “שם החברה” בעמוד החיוב.

כל האמור לעיל, כמו גם התנאים עבור כל אחד מהמסלולים, ניתן לשינוי מעת לעת בהתאם להחלטתה של חברת גטסטארט או מי מטעמה.

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן