מכירה מוקדמת - מה זה בעצם?

מכירה מוקדמת היא אסטרטגיה עסקית שאנו מציעים, בבסיסה אנו מאפשרים לכם למכור או לקנות מוצרים ושירותים לפני שהם זמינים באופן רשמי בשוק. במכירה זו אנו מאפשרים לצרכן להציע את המוצר שהוא מעוניין ליצור ולרוכש לצפות במוצר או השירות שבו הוא מתעניין וכך לבצע הזמנה או רכישה מראש, לפני שהמוצר נכנס לייצור או לזמינות במלואה.

הרעיון מאפשר ליוצרים להיתמך על ידי הקהל שלהם ולבחון את רלוונטיות ואטרקטיביות המוצר, טרם יציאתו לאור. בנוסף, בגטסטארט הכסף שיגוייס מהמכירה המוקדמת יאפשר לכם להתקדם לשאר השלבים הכרוכים בהוצאת המוצר לאור.

כיום, בסביבה הדיגיטלית, השימוש בפלטפורמת גטסטארט למכירה מוקדמת היא כלי חיוני בקידום מוצרים חדשים, והיא יכולה להתאים בצורה ייחודית לתחומי הספרים ומשחקי הקופסה, בגיוס התמיכה הכלכלית והחברתית למוצר. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים של מכירה מוקדמת:


1. קידום ויצירת תחושת קהל:

  • המכירה המוקדמת מאפשרת ליצור קהל נאמן ומוכן, אשר מזוהה ומתעניין בתחום המוצר שאתם מעוניינים לפתח ולהוציא לאור. גטסטארט מאפשרת לכם להתאים אישית את המוצר ולכוון אותו תוך כדי תנועה באינטראקציה יומיומית עם הקהל שתיצרו, מאפשרת לבנות יחסים עם קהל היעד ומייצרת תחושת שותפות של המתעניינים במוצר.

2. תמיכה פיננסית מוקדמת:

  • ההזמנה מראש מאפשרת לכם להשיג תמיכה פיננסית מוקדמת מהלקוחות, המקנים את האמון והתמיכה הדרושים להמשך פעולות הפיתוח והיצור. תמיכה זו תספק לכם הזדמנות להתמקד באיכות ובחוויה של הלקוח מבלי להיות מוגבלים בעניינים הכלכליים הכרוכים בהוצאה לאור של מוצר.

3. ניהול כמויות וספקים:

  • על ידי המכירה המוקדמת, תוכלו לנהל ביעילות את הכמויות הדרושות ולהפחית את הסיכונים הפיננסיים והלוגיסטיים הקשורים לייצור גדול מאוד של המוצר הסופי.

4. בנייה של קהל אונליין:

  • הקהל שתבנו דרך גטסטארט במכירה המוקדמת יכול לשמש גם כקהל דיגיטלי. כאשר האתר מותאם אישית ומספק ערכים לקהל, מוצאת בפניכם ההזדמנות להמשיך ולשוחח עם הלקוחות באופן ישיר, לשתף אותם בעדכונים ובהכרזות, ולהמשיך לבנות את קהל הלקוחות שלכם.

5. יכולת לשנות ולשדרג:

  • בגטסטארט ניתן תמיד לשנות ולהתאים את הצרכים בהתאם לצרכים המשתנים. אנו מציעים אפשרויות לקביעת התשלום, הוספת והתאמת קהל יעד, שינוי והתאמת מטרות המכירה ושליחה של תגמולים ללקוחות המתעניינים במוצר. כל אלו נועדו על מנת להקל על התמודדות עם שינויים והתאמות ולאפשר את היכולת לספק חוויות רכישה נפלאות.

המכירה המוקדמת אינה רק כלי של עסקים גדולים. בעזרת כלי זה, תוכלו להקנות לעסקים שלכם יתרון ייחודי בשוק, לבנות יחסים יציבים עם הלקוחות שלכם, ולהתחיל את דרכך בעולם המכירות בצורה מתוכננת ובטוחה.

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן