לפני שמתחילים - בואו ניישר קו על כמה מושגים...


בעידן הדיגיטלי, פלטפורמות מכירה מוקדמת הפכו לחלק בלתי נפרד מהתהליך של השקת מוצרים ופרויקטים חדשים. הבנת המושגים הבסיסיים בתחום זה חשובה לכל מי שמעוניין להיכנס לעולם זה, או להבין את האופן שבו הוא פועל. אז לפני שנתחיל, בואו נעבור על כמה מושגים בסיסיים… כדי שכולנו נבין אחד את השנייה 🙂

פרויקט

“פרויקט” מתייחס למיזם או לרעיון שנמצא בשלבי התפתחות או ייצור. פרויקט יכול להיות מוצר חדש, אפליקציה, ספר, יצירת אמנות, או כל מוצר שמוצא למכירה מוקדמת כאן בגטסטארט.

יזם

היזם הוא האדם או קבוצת האנשים שמאחורי הפרויקט, שמציגים אותו למכירה. הם אחראים לפיתוח הרעיון, הבנייה שלו, היצירה שלו והבאתו לשלב המכירה המוקדמת.

מכירה מוקדמת

מכירה מוקדמת היא שלב בתהליך שיווק והשקת הפרויקט, שבו היזם מציע את המוצר או השירות לציבור לפני שהוא זמין לרכישה המונית. באמצעות גטסטארט אנו מאפשרים ליזם לגייס כספים ולבדוק את הביקוש למוצר וכן, להשתמש בכספי המכירה המוקדם בכדי לממש את הוצאת המוצר לאור.

תשורה

לעיתים, במסגרת מכירה מוקדמת, היזם מציע תגמולים לתומכים. זה יכול לכלול הנחות על המוצרים של היזם, מוצרים בלעדיים, או הזדמנויות להשפיע על הפרויקט. שימו לב – התשורות נתונות לבחירתו של היזם ועשויות להשתנות בהתאם להגדרותיו האישיות. בנוסף, ייתכנו תשורות שלעיתים אינן בהכרח קשורות באופן ישיר לפרויקט או למוצר הספציפי אותו מציע היזם. כמובן, אנו מזמינים אתכם תמיד ליצור קשר עם היזם, או איתנו, במידה ויש לכם שאלות על תשורות מסוימות.

*התשורות נתונות להחלטתו של היזם ואין גטסטארט אחראית על מתווה התשורות.
*תשלום על משלוח התשורה יתבצע בדף התשלום.

הצלחה

ההצלחה של פרויקט במכירה מוקדמת מוגדרת בדרך כלל על ידי השגת יעדי המימון והעניין של הקהל. שימו לב – גטסטארט מציעה שני מסלולים שונים למכירה המוקדמת של הפרויקט. מסלול קשיח ומסלול גמיש. במסגרת מסלול קשיח אם הפרויקט לא יגיע ליעדו, הפרויקט לא יצא לפועל דרך פלטפורמת גטסטארט. במסלול גמיש המוצר יצא לפועל במסגרת הסכום שהצליח לגייס במכירה המוקדמת ויצא בהתאמה ליכולת.

אז קדימה! בואו נתחיל!

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן