איך לכתוב תסריט נכון לסרטון היכרות עם המוצר?

כחלק מהעלאת מוצר למכירה מוקדמת בGetStart, אנחנו בגטסטארט מאמינים שהיכרות עם האנשים שעומדים מאחורי הפרויקט היא חיונית למכירה תמיכתם של קהל היעד.

בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו כיום הכי קל זה לגייס תמיכה מבעד למסך וללא היכרות מעמיקה, אך אנו מאמינים שהכח שלכם כיזמים, האופן שבו תציגו את המיזם שלכם והתשוקה שבה תציגו אותו לרוב יעבירו את המסר בצורה הטובה ביותר ואף יצרו קשר אישי עם הקהל שלכם. בנוסף, חשיפתכם האישית מול לקוחותיכם עשויה להוביל לגיבוש קהל תמיכה רחב וליווי עמוק עם תומכיכם. 

בנוסף, אנחנו יודעים שאדם רוצה לתמוך בכם יותר עם אתם משתפים אותו בעשיה ומראים לו שהוא חלק חשוב בתהליך הבאת המוצר לאור. סרטון הוא ההזדמנות שלכם לספר לאנשים למה כידי להם להיות תומכים שלכם אתם ולהראות לתומכים שהם שותפים לעשיה שלכם ולבקש מהם להיות חלק מהמסע שלכם. 

ואם אתם תומכים? אנחנו בגטסטארט מאפשרים לכם לשמוע מקרוב על המיזמים שתרצו לקחת בהם חלק כבר במכירה המוקדמת ולהכיר את היוזמים שלהם. אנו מאמינים בשקיפות ושואפים לספק לכם את כל המידע הדרוש טרם תמיכתכם. כי הרי רק כך תוכלו ותרצו, באמת, לתת יד ליזמים שלנו.

אנחנו ממליצים לכם ליצור סרטון קצר (ממולץ שהסרטון לא היה יותר ארוך ב 45 שניות – דקה), מעורר עניין ויראה את מי שאתם, מה המוצר שאתם רוצים להוציא וקריאה לשותפות ותמיכה.

אז איך יוצרים סרטון היכרות למיזם?

אצלנו אתם לא צריכים לעבוד קשה ולהמציא את הגלגל בכל פעם מחדש. יצרנו לכם תסריט ראשוני שעליו תוכלו לבנות את תוכן סרטון התצוגה שלכם. חשוב לציין, הכל ניתן לשינוי ועריכה אישית, אנו רק מספקים לכם “תמונה” ראשונית שתאפשר לכם לדמיין את סרטון המיזם שלכם.

כמובן שבסרטון תוכלו להופיע אתם בעצמכם ותוכל להיות אנימציה, תוכלו לדבר אתם או לתת לקרוביכם לדבר עליכם ולהציג את המיזם – כל דבר שבעיניכם הוא רלוונטי יתרום כאן! תחלמו בגדול! אנחנו ניתן לכם את הכלים לצאת לדרך עם כל רעיון.

להורדת התסריטים:

תסריט עבור מכירת ספר לחצו כאן
לתסריט עבור מכירת משחק לחצו כאן

בהצלחה!

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן