אז מי אנחנו ולמה דווקא אצלנו?

GetStart היא פלטפורמה חדשנית וייחודית מבית ראובני ספרי צמרת בע”מ, המגישה את מיזמה לקידום הספרות והמשחקים בישראל באמצעות מכירה מוקדמת.

הפלטפורמה GetStart מספקת כלי למכירה מוקדמת של מוצרים, המאפשרת ליוצרים להגשים את חלומם עוד לפני יצירתם. המטרה היא לבדוק את ביקושם של מוצריהם ולמצוא להם קהל יעד ותמיכה קהילתית.

עד שנולד האתר שלנו, הצוות המקצועי שלנו ליווה מאות סופרים ויוצרים, וביצע מכירות של מליוני שקלים לאורך השנים.  לאור זאת אנחנו ב GetStart מתמחים בסיוע ובליווי מול הפרויקטים, ומציעים ייעוץ מקצועי מאנשים עם ניסיון רב בתחום.

 

לאור ההצלחה הנרחבת, ופרויקטים רבים שגייסו סכומים נכבדים למטרת הגשמת החלום – החלטנו להקדיש את עצמנו לכם באופן טוטאלי, ולתת לכם את הטיפים, הידע והניסיון שצברנו עם השנים כדי להפוך גם את החלום שלכם למציאות!

 

כל שנדרש כעת הוא להחליט על מוצר שתרצו למכור, להעלות באופן פשוט ואינטואיטיבי את התוכן לאתר, ולהציג את המוצר שלכם לציבור. מרגע זה השמיים הם הגבול – ביכולתכם למכור בסכומים שאפילו לא חשבתם עליהם!

והכי חשוב- אתם לא לבד.

לאורך כל הדרך תקבלו ליווי וסיוע צמוד של הצוות המקצועי שלנו, החל מהכנת החומרים לבניית הקמפיין, הכנת השטח בבניית קהילת שותפים והנחיות שוטפות לפרסום, קידום ושיתוף הפרויקט שלכם, כך שייחשף לקהלי יעד רחבים ופוטנציאליים. אנחנו כאן בשבילכם! לעזור, לייעץ, לתמוך ולהוציא לאור את הפרויקט האישי שלכם, את החלום שלכם!

אז קדימה… יוצאים לדרך!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

צריכים עזרה?

מוזמנים להיעזר בחבילות הסיוע והליווי שלנו

יצירת פרויקט

דילוג לתוכן